The North Face

Poszukujesz kurtki zimowej, polarowej bluzy, plecaka wycieczkowego lub butów w góry? The North Face to ponad 45 lat poszukiwań najlepszych technicznie rozwiązań, które doskonale odpowiadają wymaganiom jakie stawiasz swojemu ekwipunkowi.
Slogan: "Never Stop Exploring" wskazuje na ducha przygody, który znany jest każdemu, kto chociaż raz zdecydował się podjąć wyzwanie.
I to właśnie dlatego The North Face to marka, z rozwiązań której czerpią najbardziej wymagających alpiniści, doświadczeni himalaiści, miłośnicy wspinaczki oraz zwolennicy amatorskich wypraw turystycznych. Trwała i szczelna membrana Gore-tex®, oddychający Polartec® czy zapewniająca ciepło w każdych warunkach izolacja Thermoball® - to tylko niektóre z bezkompromisowych rozwiązań stosowanych przez The North Face.
Nowoczesne technologie i pionierskie rozwiązania stosowane są w całym, szerokim asortymencie marki: obuwiu, kurtkach, bluzach, plecakach i śpiworach, namiotach oraz akcesoriach.
Proces wyboru odzieży outdoorowej to nie czas na eksperymenty - podejmij decyzje i zaufaj ekspertom The North Face. Przemierzaj doliny, wzniesienia, góry i szczyty uzbrojony w innowacyjne produkty The North Face - produkty stworzone po to, aby trwać.