Polary

Polarowa bluza - niezbędny element outdoorowego zestawu.
W polarowej bluzie możesz chodzić po górach, jeździć na nartach, uprawiać trekking i wspinaczkę, jeździć na rowerze, biegać…
 Zadbaj tylko o to, aby polar był odpowiednio skrojony i wykonany z materiału optymalnie pasującego do podejmowanej aktywności.

Do wyboru masz bluzy polarowe o różnym kroju, różnej grubości, różnej szybkości odprowadzania wilgoci i z różnymi dodatkami: kapturem, zamkiem centralnym i kieszeniami.
Jeżeli zależy ci na bluzie polarowej do uprawiania zaawansowanych aktywności - wybierz polar z dzianiny Polartec Power Dry, który zapewnia doskonałą oddychalność i szybkie schnięcie.
 Jeżeli poszukujesz wyjątkowo ciepłej i oddychającej warstwy izolującej - wybierz bluzę z wykonaną z Polartec Thermal Pro - najbardziej zaawansowanej, termoizolacyjnej dzianiny Polartec.
 Jeżeli szukasz elastycznej bluzy polarowej przylegającej bardzo blisko do ciała - wybierz tą wykonaną z Polartec Power Stretch.
Najbardziej uniwersalnymi warstwami docieplającymi są natomiast bluzy polarowe wykonane z Polartec Classic 100 i 200. 

Wszystkie polarowe bluzy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, abyś z łatwością mogła ożywić lub przeciwnie - stonować swój zestaw odzieży przeznaczonej do uprawiania aktywności.