Kurtki

Kurtka, jako ostateczna warstwa ubioru, może chronić Cię przed: zimnem, deszczem i wiatrem. Albo wszystko naraz.
Dzisiaj, dzięki zaawansowanym technologiom zastosowanych w odzieży, możliwe jest stworzenie jak najbardziej komfortowych warunków do aktywności w terenie, niezależnie od panujących warunków pogodowych.
I dlatego, mając na uwagę komfort aktywnych użytkowników, oferujemy szeroką gamę kurtek przeznaczonych do uprawiania każdej aktywności fizycznej, o każdej porze roku.
W naszym sklepie znajdziesz kurtki przeznaczone do biegania, jazdy na rowerze, trekkingu, chodzenia po górach, do jazdy na nartach i snowboardzie, do wspinaczki, a także do noszenia na co dzień – po mieście.
Wybierając ostateczną warstwę zaufaj tylko sprawdzonym rozwiązaniom stosowanym przez światowe marki: membranie Gore-tex oraz ocieplinie ThermoBall stosowanych w kurtkach The North Face; technologiach MotionProtect i MotionDry stosowanych w kurtkach do biegania marki Asics; zaawansowanym rozwiązaniom Omni-Tech, Omni-Heat i Omni-Shield, które znajdziesz w kurtkach Columbia; technologii ClimaProtect stosowanej w kurtkach narciarskich Campagnollo; membranach Helly Tech Performance i Helly Tech Professional, z których słyną kurtki Helly Hansen.
Oferta damskich kurtek w landersen.pl skierowana jest przede wszystkim do tych kobiet, które nie chcą rezygnować z uprawiania aktywności ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.