Kurtki

Jeżeli Twoje dziecko jest wyjątkowo aktywne i uwielbia odkrywać świat nie zważając na panującą aurę – wyposaż go w rozwiązania, dzięki którym będzie czuł się ciepło, wygodnie i komfortowo, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Pomoże Ci w tym nasz asortyment - mając na uwadze komfort naszych najmłodszych klientów oferujemy szeroką gamę kurtek przeznaczonych do uprawiania każdej aktywności fizycznej, o każdej porze roku.
Chcąc jak najlepiej dbać o aktwynych, młodych użytkowników oferujemy kurtki z zastosowaniem najlepszych technologi i najlepszych producentów: The North Face, Columbia, Helly Hansen.
W naszej ofercie znajdziesz zarówno multifunkcjonalne kurtki stanowiące komfortowe okrycie niezależnie od sezonu; membranowe kurtki przeznaczone do outdoorowych aktywności; dziecięce kurtki narciarskie oraz zimową odzież wierzchnią do noszenia na codzień.


Pomyśleliśmy także o zimowym komforcie tych całkiem najmłodszych - w asortymencie landersen.pl znajdziesz także zimowe kombinezony dla maluszków.