Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Buty trekkingowe

Jeżeli Twoje dziecko jest wyjątkowo aktywne i uwielbia odkrywać różnorakie tereny – wyposaż go w rozwiązanie, dzięki któremu będzie mógł bezpiecznie uwolnić swoje pokłady energii oraz zaspokoić dziecięcą ciekawość.
Od butów trekkingowych dla dziecka musisz wymagać wiele – powinny być lekkie, stabilne i trwałe oraz chronić stopy przed przemoczeniem, zimnem oraz przegrzaniem. Dodatkowo powinny wspierać niewielką stopę podczas każdego kroku w zróżnicowanym terenie, do tego często na kamienistym podłożu, śliskich skałach i żwirze.
Do wyboru masz buty trekkingowe marek: The North Face, Columbia, Zamberlan i Aku - wszystkie skonstruowane z uwzględnieniem stabilności i optymalnej wagi oraz zachowaniem właściwego komfortu klimatycznego dziecięcej stopy.
Zwróć uwagę na wodoodporność obuwia (np. Gore-tex, HydroSeal lub naturalna skóra poddana technologii impregnacji) oraz przyczepność i wytrzymałość podeszwy (warto zdecydować się na Vibram).
Właściwie dobrane buty do wędrówek górskich nie tylko pozwolą pokonać dziecku każdą odległość, ale też zapewnią komfort i bezpieczeństwo na wyjątkowo śliskich powierzchniach.