Deuter

Plecaki turystyczne, torby szkolne, nosidełka oraz akcesoria do organizacji … wybierając sprzęt turystyczny postaw na sprawdzoną markę. Deuter istnieje od 1898 roku i jest uznawana przez sprzedawców jako jedna z pięciu najlepszych marek w branży plecaków.

Kilkadziesiąt lat doświadczeń i niemiecka technologia owocują doskonałymi produktami, których jakość i niezawodność zaspokajają najbardziej wymagających użytkowników.

Znakomitą jakość plecaków, toreb i śpiworów Deuter widać w każdym szczególe - wszystkie produkty tej marki są doskonale wyposażone i zoptymalizowane dla zapewnienia maksymalnego komfortu i funkcjonalności. Zastosowanie rewolucyjnych rozwiązań, trwałych materiałów i innowacyjnych systemów nośnych uczyniło markę Deuter wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród. Dodatkowo rozwiązania Deuter zrewolucjonizowały podejście do plecaków turystycznych - wprowadzony w 1984 roku Deuter Backsystem Aircomfort okazał się początkiem wielu zmian w konstrukcjach plecaków.

Bez względu na to, jakie jest przeznaczenie twojej wyprawy - ekwipunek ze znaczkiem Deuter będzie niezawodnym towarzyszem każdej podróży.