Apteczka Lifesystems Camping

126,32  159,90  cena obniżona: promocja cenowa - -21% Landersen puszcza oczko do 25.06
Wybierz Kolor:
Wybierz Rozmiar:
Ilość
Produkt dostępny
wysyłka 2-4 dni
W naszych sklepie możesz kupować na raty. Warunki zakupów.
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Apteczka przydatna zwłaszcza na kempingu. Twoja pierwsza pomoc zawsze pod ręką.
 
Niezależnie od tego czy planujesz jednodniową wycieczkę lub poważną ekspedycję – zawsze możesz znaleźć się w centrum awaryjnej sytuacji. Apteczka Lifesystems Camping to kompleksowo wyposażony zestaw, w których znajdziesz 40 akcesoriów niezbędnych do udzielenia pierwszej pomocy przy urazach jakie mogą się zdarzyć szczególnie podczas kepmingu.
Apteczka zawiera m.in. gaziki, bandaże i plastry, żel na oparzenia oraz trójkątną chustę. Wszystkie akcesoria uprządkowane są w systemie QuickFind, dzięki któremu efektywnie i szybko odnajdziesz potrzebne akcesoria i narzędzia.
Etui apteczki wykonane jest z trwałego, wodoodpornego materiału zewnętrznego z rączką na górze apteczki oraz wygodnymi uchwytami zamków, dzięki którym szybko i łatwo dostaniesz się do zawartości.
Bądź odpowiedzialny za siebie i innych – planując wyprawę obowiązkowo wyposaż się w apteczkę pierwszej pomocy, która gwarantuje bezpieczeństwo zdrowia, a w pewnych przypadkach znacząco zwiększa szansę przeżycia.

 
Zawartość apteczki Lifesystems Camping:
ulotka z zasadami pierwszej pomocy (j.angielski) / opatrunki mało przylegające do rany 5x5cm, 2szt. / opatrunek mało przylegający do rany 10x10cm / rękawiczki winylowe, 2 pary/ bandaż zwykły / gaziki 5x5cm x 5szt / materiałowe plastry z opatrunkiem / żel na poparzenia, 3 saszetki / 2 typy plastra w rolce / mały bandaż elastyczny / chusta trójkątna / opatrunek 12x12 cm / opatrunek na oko / plaster z opatrunkiem 1m / plastry do zamykania ran, 3szt. / chusteczki odkażające 6szt. / płyn do płukania oka 20ml, 2szt. / mocna taśma klejąca / termometr / nożyczki / pęseta / agrafki 6szt.


QUICK FIND
to system organizacji stosowany w czerwonych apteczkach Lifesystems. QuickFind zapewnia szybki i łatwy dostęp do odpowiednich komponentów apteczki dzięki oznakowanym kieszeniom zawierającym informacje o zawartości pod kątem rodzaju urazu, do którego leczenia są przeznaczone. QuickFind pomaga w przyspieszeniu rozpoczęcia procesu udzieania pierwszej pomocy, co w szczególnych przypadkach może mieć ogromne znaczenie dla zdrowia i życia poszkodowanego.
 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYPOSAŻENIE
Lifesystems wyposażając swoje apteczki stosuje tylko najwyższej jakości materiały. Lifesystems korzysta z produktów wiodących producentów, którzy wykorzystują najnowsze innowacyjne materiały i wiedzę medyczną, aby stworzyć jak najlepszej jakości komponenty. Wszystkie elementy apteczek spełniają najnowsze przepisy UE oraz posiadają znak CE świadczący o jakości produktu. Lifesystems korzysta z komponentów marek takich jak: Savlon®, 3M® i Burnshield®.

 
 

Opakowanie:
  • trwały materiał zewnętrzny wzmocniony techniką Ripstop
  • wodoodporny zamek
  • rączka na górze apteczki
  • wewnątrz kieszonki na zawartość
  • wymiary: 17 cm x 13 cm x 6 cm
  • waga: 452g
RIPSTOP

RIPSTOP

Technika wzmacniania tkaniny polegająca na dodaniu w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Tkaninę tego typu można łatwo rozpoznać, ze względu na charakterystyczną wypukłą kratkę. Rip Stop zapobiega rozdzieraniu się materiału i gwarantuje wyjątkową trwałość materiału.

QuickFind System

QuickFind System

System QuickFind zapewnia szybki i łatwy dostęp do odpowiednich komponentów apteczki Lifesystem. Oznakowane kieszenie zawierają wyszczególnienie zawartości pod kątem rodzaju urazu, do którego leczenia są przeznaczone. QuickFind pomaga w przyspieszeniu rozpoczęcia procesu udzieania pierwszej pomocy, co w szczególnych przypadkach może mieć ogromne znaczenie dla zdrowia i życia poszkodowanego.

Niezawodna ochrona wielkich odkrywców oraz poszukiwaczy przygód podczas egzotycznych wypraw.

 

Ponad 20-letnia historia, nieustanne badania oraz coraz nowocześniejsze technologie.To lider w dziedzinie ochrony zdrowia podczas podróży i poważnych ekspedycji; dostawca niezbędnych asortymentów ochronnych, gwarantujących bezpieczeństwo życia oraz zdrowia.

 

Firma oferuje kompleksowo wyposażone zestawy pierwszej pomocy: apteczki turystyczne oraz wyprawowe.

 

Wysokiej jakości moskitiery chronią przed ukąszeniami podczas snu. Dla zwiększenia skuteczności impregnowane są permetryną (środek owadobójczy). Niesamowicie przydatne w podróżach i w aktywnościach na świeżym powietrzu.

 

Lifesystems oferuje również sprzęt pomagający w przetrwaniu. W razie wypadku bądź zagubienia warto mieć przy sobie gwizdek, worek podtrzymujący ciepło ciała bądź inny sprzęt zapewniający osobiste bezpieczeństwo.

Bezpiecznie i pewnie w każdym zakątku świata!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię